Člani morali priznati premoč moštvu Trebnje Tian

V nedeljo, 16.9.,  so člani, v Mekinjah, gostili Trebnje Tian! Vnovič se je na tribunah zbralo preko 200 gledalcev, navijaška skupina Mamuti pa je poskrbela za odlično vzdušje!
V 38. minuti je kapetan domačih Nejc Poljanšek zadel za vodstvo, a že v naslednjem napadu so gostje izenačili z enajstih metrov. V 42. minuti je zadel Aleš Klemenc in Kamnik je na odmor odšel s prednostjo zadetka.

Hladen tuš že takoj v nadaljevanju, ko so gostje izkoristili še drugo enajstmetrovko. Kasneje, v 64. minuti, je naš branilec Miha Kladnik prejel drug rumeni karton, gostje so zadeli s prostega strela, v 76. minuti pa prekinili vse dvome o zmagovalcu s četrtim zadetkom.

Nogometni klub Kamnik 2-4 Trebnje Tian!

Hvala gledalcem in navijaški skupini za super vzdušje skozi celotno srečanje, naslednja članska tekma bo v sredo, 19.9.,  tokrat pokalna v Ihanu. V naslednjem ligaškem krogu se Kamničani odpravljajo na Vir!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja