Poraz članov, nova zmaga mladincev, kadetov, starejših dečkov in moštva U13 A ter remi B ekipe na Vrhniki

Člani so se odpravili na Vir, čeprav močno zdesetkani, brez standardnih Kladnika, Klariča in M.
Vidmarja so dobro vstopili v srečanje. Klemenc je dosegel zadetek, ki ga je sodnik neupravičeno
razveljavil zaradi domnevnega prepovedanega položaja. Kasneje je domači vratar, z odličnim
posredovanjem na golovi črti, vendarle ukrotil nov poizkus Klemenca. Potem pa hladen tuš in črnih
10 minut v katerih so domačini zadeli kar trikrat, vsakič po prekinitvah. Polčas se je končal z
rezultatom 4-0 v korist rumenih. V drugem polčasu so naši začeli dobro, že po osmih minutah je zadel
Nejc Poljanšek, številne priložnosti so ostale neizkoriščene in na koncu vendarle zaslužena zmaga Virjanov s 4:1.

Mladinci in kadeti so v Mekinjah gostili Vir. Hattrick Kosić Rajka, dva zadetka Kralj Kristjana in en
Mencinger Bena za prvo zmago kadetov v novi sezoni. Nogometni klub Kamnik 6-0 NK Vir.

Mladinci so zmagali drugič zapored, tokrat so odpravili Vir s 6-0! Darko Chochkov in Aron Feliks
Jacobs Tomšič sta zadela dvakrat, Nik Jeretina in Benjamin Čehić Limoni sta zadela enkrat.

Starejši dečki so vnovič zmagali, tokrat v Črnučah. Za 0-1 je zadel Arnel Ljubijankić.

Mlajši dečki U13 A, so v Mekinjah premagali Komendo z 1-0, strelec je bil Nejc Zdovc Kralj.

B moštvo je na Vrhniki remiziralo z domačo ekipo, končni rezultat 0-0.

Mlajše selekcije pridno tekmujejo v svojih ligah, U11 je doma gostila vrstnike z Doba, U10 pa