Zmaga članskega moštva s 6:2

Včeraj, 30.9., je člansko moštvo gostilo Hermes iz Ljubljane.

Čeprav brez dveh standardnih igralcev prve postave, Vidmar Denisa in Klarič Eneja, so fantje od prve minute začeli odločno. Priložnosti so se vrstile ena za drugo, v 31. minuti, je Kristjan Pustoslemšek modre popeljal v vodstvo. Kasneje je izboril še najstrožjo kazen, katero je v zadetek pretvoril Jernej Poljanšek, tekla je 42. minuta. V prvi minuti sodnikovega podaljška je junak prvega polčasa Kristjan, zadel še drugič in na odmor so naši odšli s prednostjo treh zadetkov!

Gostje so že v tretji minuti nadaljevanja zmanjšali na 3-1, toda Jernej Poljanšek je v drugem polčasu zadel še dvakrat, en gol je prispeval Žan Mencinger, 2. zadetek gostov ni preprečil zanesljive zmage Kamnika in prvih treh točk v novi sezoni!

Tudi tokrat ni šlo brez navijaške skupine in številnih gledalcev, ki so videli borbeno in navdihnjeno domače moštvo, ki se v soboto odpravlja v Šmartno po nove tri točke!

ČESTITKE!

 

Foto: Tone Štih

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja