Dogajanje v preteklem tednu

Remi članov, zmaga mladincev, poraz kadetov, zmaga starejših dečkov, remi U13 A moštva in poraz B ekipe!

Člani so se v gosteh pomerili s Šmartnem in osvojili točko. Po zaostanku z dvema zadetkoma sta za Kamnik zadela Kristjan Pustoslemšek in Tilen Slak. Končni rezultat 2-2!

Mladinci so doma gostili Svobodo iz Ljubljane. Sergej Mihajlov, Kristijan Blaževič in Nik Jeretina so zadeli enkrat, Rene Vidmar pa je dosegel dva zadetka. 5-1 za modre!

Kadeti so izgubili proti Svobodi z 0-5.

Nova zmaga starejših dečkov tokrat v gosteh pri Hermesu. Filip Vrdoljak in Nejc Kosirnik sta prispevala zadetek, Arnel Ljubijankić pa dva! 3-4 za Kamnik!

U13 A moštvo je doma remiziralo s Šmartnem, Jan Boltar in Vid Čimžar strelca za naše, B moštvo je gostovalo na Iliriji in navkljub lepi predstavi izgubilo.

Mlajši nadaljujejo z nabiranjem izkušenj!

#nkKamnik #mismoKamnik