Poraz članov, remi mladincev in kadetov, zmagi U-15 in U-13 A, poraz U-13 B v preteklem vikendu!

Člani so se na derbiju kroga pomerili z Mengšani. Sosedski dvoboj je na stadion privabil veliko število gledalcev, ki so videli borbeno, dinamično srečanje, ki so ga na koncu dobili igralci v rumenih dresih. En gol je bil dovolj za gostujoče tri točke.

Nogometni klub Kamnik 0-1 Mengo.

Mladinci so gostovali pri Dolomiti Dragomer, ter po vodstvu z 0-2, na koncu zabeležili remi. Strelca za Kamnik sta bila Besar Kurtishi in Darko Cockov.

Kadeti so prav tako remizirali, Ben Mencinger in Tim Gajsek sta zadela za končnih 2-2!

Starejši dečki so zmagali še sedmič! Tokrat so bili doma boljši od Šmartnega. Dvakratni strelec je bil Arnel Ljubijankić!

Zmaga U13 A moštva (na fotografiji), ki je gostovalo v Mengšu. Jaka Jevnikar in Nemanja Milojević strelca za modre.
NK Mengo 0-2 Nogometni klub Kamnik!

B moštvo je doma gostilo Ribnico in po dobrem prvem polčasu, v drugem popustilo ter zabeležilo nov poraz.

Mlajši počasi zaključujejo s svojimi tekmovanji.