Minimalen poraz kadetov in visoka zmaga mladinskega moštva! 

Kadeti in mladinci so včeraj gostili Črnuče! Ob 14:00 so začeli kadeti, ki so morali, navkljub terenski premoč in številnim priložnostim, na koncu stisniti roko nasprotnikom, ter jim čestitati za zmago. 0-1 za Črnuče!

Takoj za tem so na igrišče pritekli mladinci in od prve minute nakazali, da jih kaj drugega kot zmaga ne zanima. Rene Vidmar je v 15. minuti zadel za 1-0, gostje so izkoristili edino priložnost v prvem polčasu in izenačili, šest minut po prejetem zadetku je bil Kamnik znova v vodstvu, Aron Jacobs je zadel v 44. minuti, za izid polčasa 2-1!

V drugem delu so naši še bolj pritisnili, Sergej Mihajlov je zadel prvi, kasneje spet Rene, že devetič v sezoni, Besar Kurtishi, Nik Jeretina in za končnih 7-1 še Djellzim Nerjovaj!

Nogometni klub Kamnik 7-1 ND Črnuče!

 #mismoKamnik

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja