PODPORA NOVEMU VODSTVU NOGOMETNEGA KLUBA KAMNIK

Mlad uspešen nogometaš Milan RISTOVSKI – Mice, reprezentant  Severne Makedonije, nekoč uspešno branil grb Nogometnega kluba Kamnika, z donacijo podprl novo vodstvo kluba.

Mice je že kot mlad deček kazal izjemen talent. S kamniško ekipo, generacijo ’98, je kot najboljši strelec, osvojil turnir helikonKUPA 2008, Keszthely na Madžarskem in turnir FragariaCup 2010, Prešov  na Slovaškem. Izjemen uspeh pa so dosegli tudi na turnirju Copa Catalunya 2011, Barcelona  v Španiji, kjer je bila le v finalu za en gol boljša portugalska ekipa.

Danes Mice s ponosom in uspešno igra za reprezentanco  Severne Makedonije ter brani barve kluba FC Spartak iz Trnave na Slovaškem.

S podporo z donacijo NK Kamnik je pokazal, da ni pozabil na klub, ki mu je pomagal na nogometni poti. Morda ga nekoč spet vidimo zaigrati na kamniški zelenici. Hvala Mice!

 

  1. mesto FragariaCup 2010, Prešov, Slovaška (stojijo trener Klanšek, Klemenc, Podgornik, Ristovski, Obadič, Bobičanec, Vurunjić, Vidmar, Zupan, trener Švajger, spodaj prva vrsta Homar, Kočan, Vrandečič, Hrovat, Klarič, Sotlar, Dimitrovski in Zupet)

  1. mesto turnir helikonKUPA Keszthely 2008, Madžarska (stojijo z desne Ristovski, Vidmar, Podbregar, Podgornik, Klemenc, Obadič, Brolih, spodaj prva vrsta Selimi, Klarič, Horvat, Vrandečič, Homar,  zadaj trener Švajger in tehnični Klarič)

  1. mesto turnir CopaCatalunya 2011, Barcelona, Španija (stojijo z leve: trener Švajger, Obadič, Vurunjić, Bobičanec, Ilmić, Sotlar, Kos, Vidmar, Ristovski, spodaj prva vrsta: Selimi, Renuša, Rom, Šabotič, Klarič, Horvat, Vrandečič, Klemenc)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja