VISOKO PETO MESTO V JESENSKEM DELU

V  jesenskem delu prvenstva regionalne lige je članska ekipa  NK Anton meso Kamnik po enajstih odigranih krogih, zasedla visoko peto mesto.  Pod vodstvom trenerja Borisa Bunca in pomočnika Gorana Vuka je domači ekipi uspelo petkrat zmagati in dvakrat deliti točke z nasprotno ekipo. Izjemno peto mesto najboljših strelcev v ligi zaseda  Kristjan Kovačević, ki je pokazal izjemno borbenost, kar je sicer tudi krasilo celotno ekipo skozi prvi del tekmovanja.

Biser kamniškega nogometa so prepoznali tudi v prvoligašu NK Domžale. Kovačević je dobil priložnost, da še v “rumenem” dresu, pokaže svoje znanje na treningih in včerajšnji tekmi proti SK Sturmu iz Gradca.

Kdo je najboljši? Kamnik!!!! #MI SMO KAMNIK#

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja