ČLANI V 2.krogu, 1.RLL suvereno do treh točk !

Sobotni večer je na stadionu v Mekinjah spet postregel z lepo nogometno predstavo naših članov. Pred 150 gledalci je v 2.krogu, 1.RL lige padla novinka OŠ OLIMPIJA Ljubljana. Končni rezultat 5:0 v korist domačih.
strelci : Elvedin Agović 2x, Kristjan Kovačevič 2x, Gerić Dejan 1x
Od aktivnega igranja nogometa se je uradno poslovil ljubljenec Kamniškega nogometa, trener mlajših selekcij in dolgoletni igralec NK KAMNIK, LIVADIĆ ARMIN. Požel je velik aplavz publike 🙌🍀💪⚽️ … LIVADA HVALA ZA VSE … SREČNO NAPREJ PRI PRENAŠANJU ZNANJA NA MLAJŠE GENERACIJE ⚽️💙
SREČNO IN HVALA tudi tebi Sergej Mihajlov, ki odhajaš novim zmagam naproti na daljnjo Kitajsko…🍀
Hvala vsem, ki ste stiskali pesti za domače nogometaše. Kamnik živi za nogomet in to ste včeraj tudi potrdili. Pohvalimo pa tudi samo organizacijo tekme nad katero je bil navdušen tudi delegat tekme g. Lazarević.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja